Facebook
Městská knihovna Horažďovice
Dnes je čtvrtek 28. 5. 2020 (Vilém); všechna oddělení jsou zavřena,
Magnesia Litera 2013
www.saferinternet.cz
www.bezpecne-online.cz
Čtení pomáhá
Webowou diwočinou
GOADA, o. s.
Rosteme s knihou
Projekt Celé Česko čte dětem
Kamarádka knihovna
ČTEnářův SYmpatický RÁDce
Ptejte se knihovny
Světluška
Knihkupectví Horažďovice
CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online
Jakou barvu má svět

O tom, že soutěžit se vyplatí se přesvědčilo deset čtenářů naší knihovny.

Ve středu 19. května 2010 se s námi sešli na nádraží výherci soutěží, zařazených do regionálního kola projektu Kde končí svět – Jakou barvu má svět a společně jsme vyjeli na výlet do Plzně. Tam už na nás čekal program připravený Klubem dětských knihoven SKIP, regionálním klubkem Plzeňska pro knihovny plzeňského kraje.

V Plzni jsme navštívili představení v divadle Alfa a prohlédli si zákulisí, část výpravy se podívala pod pokličku západočeské televize. V prostorách Knihovny města Plzně si všichni mohli odpočinout před závěrečným bodem celého setkání. Tím bylo vyhodnocení celého projektu a beseda s Markétou Čekanovou, Zdeňkem Zajíčkem a ilustrátorem Vhrsti, autory knih Půl kopy pohádek a pověstí z Plzeňského kraje a Dva tucty plzeňských pohádek a pověstí . Společně s dětmi vymysleli při besedě úplně novou pohádku i s ilustracemi.

A to už jsme se museli vypravit na cestu domů. Děti si sdělovaly své dojmy a my budeme rádi, když se budou zapojovat do dalších soutěží.

Další fotky najdete na serveru rajče.net.

Copyright © 2004 Městská knihovna Horažďovice (www.knihovna.horazdovice.cz) a Karel Viták (www.dva.cz). All rights reserved.
Ctíme standardy W3C:  W3C XHTML 1.0  W3C CSS
Poslední aktualizace byla provedena 13. 10. 2011 v 8:10