Facebook
Městská knihovna Horažďovice
 
Magnesia Litera 2013
www.saferinternet.cz
www.bezpecne-online.cz
Čtení pomáhá
Webowou diwočinou
GOADA, o. s.
Rosteme s knihou
Projekt Celé Česko čte dětem
Kamarádka knihovna
ČTEnářův SYmpatický RÁDce
Ptejte se knihovny
Světluška
Knihkupectví Horažďovice
CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

Horažďovické střípky
aneb
Fotovzpomínání

Městská knihovna Horažďovice vyhlašuje další fotografickou soutěž!

Tentokrát nebude jen pro fotografy, ale pro všechny všímavé a vnímavé lidi, kteří si myslí, že znají dobře naše město.

Proč si to neprověřit? Stačí se jen dívat kolem sebe.


V tomto roce od února do listopadu zveřejníme v Horažďovickém obzoru vždy jednu fotografii pořízenou v Horažďovicích. Může se jednat o netradiční pohled na známé i méně známé budovy, či detaily různých staveb a památek.

Vaším úkolem bude pouze odpovědět na otázku, kde se daný objekt nachází (název budovy, instituce, adresa, popř. č. popisné). Samozřejmě je možné připsat i další informace, které se k těmto místům vztahují, vlastní pocity, zážitky, či vzpomínky, které se vám při pohledu na fotografii vybaví. Není to však podmínkou účasti v soutěži.


Odpovídat můžete pomocí internetového formuláře na webových stránkách Městské knihovny Horažďovice www.knihovna.horazdovice.cz nebo pomocí papírového formuláře, který bude k dispozici v městské knihovně (obojí bude k dispozici s první fotkou). Vyplňte odpověď na otázku, jméno a příjmení soutěžícího a kontakt (telefon, e-mail). Odpovědi můžete také zasílat na adresu tomesova@knihovna.horazdovice.cz (předmět Fotovzpomínání). Kontaktní údaje nebudou nikde zveřejňovány.


Jména soutěžících, kteří správně odpověděli, budou zařazena do slosování. Není nutné soutěžit každý měsíc, tedy odpovídat na všechny otázky. Ovšem čím více správných odpovědí odevzdáte, tím získáte větší šanci, že budete vylosováni, neboť vaše jméno se do losování přiřadí za každou správně zodpovězenou otázku. Na vaše odpovědi budeme čekat vždy do dvacátého v následujícím měsíci.


Správné odpovědi budou zveřejněny vždy v následujícím čísle Horažďovického obzoru a na webu knihovny.

Termíny

Vyhlášení1. 2. 2012
Uzávěrka31. 12. 2012
Vyhodnocení18. 1. 2013
Copyright © 2004 Městská knihovna Horažďovice (www.knihovna.horazdovice.cz) a Karel Viták (www.dva.cz). All rights reserved.
Ctíme standardy W3C:  W3C XHTML 1.0  W3C CSS
Poslední aktualizace byla provedena 23. 2. 2012 v 17:02